با نگاهی عمیق و در عین حال زیبا، زندگی و خوب زیستن بزرگترین سرمایه و حق انکارناپذیر هر فرد است و سیاست حفظ این سرمایه گرانبها سلامت اوست. امروزه سلامت را فقط نبود بیماری نمی‌دانند بلکه احساس رضایت جسمانی، روانی و امنیت اجتماعی را نیز از بخش‌های جدایی ناپذیر سلامت به شمار می‌آورند. در این میان نقش بی‌بدیل دهان و دندان به عنوان نقطه آغازین حفظ سلامت عمومی بدن و چینش و نظم هنرمندانه اعضای سر و صورت به عنوان تابلوی نمادین سلامت روح و روان هر فرد بسیار مهم بوده، تأمین و نگهداری آن تخصصی خطیر و ارزنده است.طراح این مجموعه اساس نظام ارایه خدمات خود را بر “اصل تمایز” بنا نهاده و همت جمعی خویش را از ابتدا بر مطالعه، طراحی و ایجاد زیرساخت ها متمرکز نموده اند.

 

کلینیک دندانپزشکی مانراد واقع در تهران به پشتوانه تجربه و دانش تیم تخصصی خود و برخورداری از متخصصان مجرب و همچنین استفاده از جدیدترین تکنولوژیها و پیشرفته ترین دستگاها و بهرهگیری از مرغوبترین مواد و هزینه های قابل قبول و مناسب، بهترین نتایج ممکن را در زمینه دندانپزشکی به بیماران ارائه می دهد.

 

 

 

تفریح ودرمان 
 

ایجاد فضای مناسب جهت گروه سنی کودک و نوجوان با استفاده از تکنیک های درمان بدون درد، استریلیزاسیون پیشرفته، محیطی بسیار آرامش بخش، برخورد بسیار دوستانه وایجاد روابطی صمیمی با فرزند شما عزیزان امکان انجام موفق کلیه درمان های دندانپزشکی را در این مطب میسر ساخته است.

کلیه درمان های دندانپزشکی کودکان و نوجوانان از قبیل ترمیم دندانهای شیری، دندانپزشکی ترمیمی دائمی، عصب کشی دندانهای شیری، عصب کشی دندانهای دائمی، روکش دندانهای شیری ودائمی، انواع فضا نگهدارها، فلوراید تراپی، فیشورسیلانت، در کلینیک دندانپزشکی مانراد انجام می پذیرد.

 

مانراد برای همه خانواده
 

به پشتوانه تجربه و دانش تیم تخصصی خود مدیریت کلینیک در صدد برآمد تا با راه‌اندازي مجموعه‌اي منسجم، دانش محور، سلامت مدار و مجهز به پيشرفته‌ترين تكنولوژي‌هاي روز دنيا، امكان ايجاد الگويي متفاوت از سيستم ارائه خدمات در حوزه دندانپزشكي را برای هموطنان عزیز فراهم آورد.